Yerinde Ambalajlama

Yurtiçi ve yurt dışına gerçekleştirilecek olan ürün / hizmet nakliyatında korozyon, terleme, çürüme, nem gibi olumsuz etmenler meydana gelebilmektedir. Ahşap ambalaj ve Sandık Yerinde Ambalajlama Hizmeti, bu yönde size kesin çözümler getiren bir seçenektir. Böylece nereye ürün nereye gidecekse gitsin, herhangi bir zarara uğramadan müşteriye ulaşır.

Akasya Ahşap tarafından kullanılan alüminyum bariyer folyo, 3 farklı katmandan meydana gelir. Bunların orta bölümünde değişik özellik ve ölçülerde bulunan alüminyum malzeme vardır. Dış katmanı polyesterden imal edilmekte olup, iç katman P.E. film ile V.C.I. filmden meydana gelir.

Böylece korozyona karşı daha dayanıklı bir yapı elde edilir. İş ortaklarına talepleri doğrultusunda özel çözüm önerileri sunan firmamız, size kısa zamanda güvenilir sonuçlar getirir.

Yerinde Ambalajlama Nasıl Yapılır?

Akasya Ahşap, yerinde ambalajlama işlerini profesyonel ekipler ile disiplinli bir şekilde gerçekleştirir. Yerinde ambalajlama esnasında şu işlemler uygulanır;

  1. Ahşap sandık gibi montaj gerçekleştirilmeden alınan ürünlerin, ilgili yerde montajının yapılması
  2. Montajı yarı seviyede yapılarak ulaştırılan ürünlerin, özel işlemler uygulanarak kullanılabilir hale getirilmesi
  3. Alüminyum bariyer folyo, streç film, balonlu naylon gibi ambalajlar ile ürünlerin sarılması
  4. Montajı yapılmamış ahşap sandıkların, içerisinde taşınacağı malzeme kapsamında montajının gerçekleştirilmesi

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda hareket eden Akasya Ahşap, hizmetlerini her zaman geliştirmektedir. Böylece size kaliteli ve sorunsuzca kullanabileceğiniz ürünler sunulur.