Ahşap Ambalaj İmalatı

Ahşap Ambalaj Sandık İmalatı

Ahşap sektöründe öncüler arasında hizmet veren Akasya, müşteri memnuniyetini sağlamak için üretim öncesinden, üretim sonrasına kadar dikkatli bir politika izlemektedir. Bu kapsamda gururla size sunduğumuz ahşap ambalajlar kapsamında çok sayıda ürün bulunmaktadır. Bazıları,

  1. Ahşap Sandık,
  2. Kontrplak Sandık,
  3. OSB Sandık,
  4. Özel Tasarım Ahşap Ambalaj,
  5. ISPM 15 İhracat Sandığı,

Şeklindedir. Müşterilerin gerçekleştirdikleri talepler doğrultusunda profesyonel çözüm önerileri sunan Akasya Ahşap, sektöründe öncü bir firma olarak size en çağdaş ürünlere sahiptir. Kalite anlayışı sürekli yinelenmekte olup, böylece aradığınız çözüm önerileri getirilir.

Ahşap Ambalaj Sandık Nasıl Üretilir?

Akasya Ahşap, ham madde üretimi dâhil tüm imalatı kendisine ait olan tesislerde gerçekleştirmektedir. Ahşap ambalajlar iş sektöründe geniş bir kullanıma sahip olduğu için, üretimlerimiz talebe göre farklılık arz etmektedir.

İlk olarak talebinize uygun bir ham madde seçilerek, gerekli test ve kontrol işlemleri yapılmaktadır. Hazırlıkların tamamlanması ardından, sipariş emrine uygun olarak üretim gerçekleştirilir. Tekrar kontrollerden geçmesi ardından ürün için en uygun teslimat yönteminin, nasıl olduğu incelenir.

Ardından da size sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Profesyonel ekipleri ile tüm bu süreçleri başarılı bir şekilde yürüten Akasya Ahşap, size uzun yıllar hizmet verecek, dayanıklı ürünler sunar. Böylece yurt içi ve yurt dışına yolladığınız ürünleri dış etmenlere karşı güçlü bir şekilde koruyabilirsiniz.