Ahşap Ambalaj Aksesuarları

Ahşap Ambalaj Aksesuarları

Türkiye’de geniş bir kullanım alanı bulan orman ürünleri, farklı sektörler içerisinde tercih edilmektedir. Gerekli durumlarda yurtdışından da değişik kaliteye sahip ürünler temin edilmekte olup, Akasya Ahşap bünyesinde bulunan profesyonel ekipler bunların hepsini üst düzey kalitede işleyebilmektedir.

Bu kapsamda imal ettiğimiz ahşap ambalaj aksesuarları, sandıklar üzerinde geliştirici etki yapması için tercih edilmektedir. Bunlar,

  1. Balonlu Naylon
  2. Menteşe
  3. Kelebek Kilit
  4. Taşıma Kulpu
  5. Köşebent Köpük

Şeklindedir. İmalat esnasında ürünlere dikkatli bir şekilde monte edilmekte olup, böylece en iyi sonucu almanız sağlanır. Taşıma kulpları size nakil esnasında bir kolaylık sağlarken, kelebek kilit özel taşıma için tercih ettiğiniz çantaları güvenle korumanıza yardım etmektedir.

Balonlu naylon ise taşıma istediğiniz ürünü sararak, dış etmenlerden zarar görmeden ulaştırılmasına yardım etmektedir.

Ahşap Ambalaj Aksesuarları Ne Kadar Güvenlik Sağlar?

Firmamız tarafından üretilen ahşap ambalajlar, kendi imal ettiğimiz ham maddelerden hazırlanmaktadır. Kaliteden ödün vermeden hizmet veren Akasya Ahşap, böylece ürününüzü sorunsuz bir şekilde ulaştırmanızı sağlar.

Bunu en üst seviyeye çıkartabilmek için, firmamız bir takım önlemler de alınır. Bu çerçevede uygulanan köşebent köpük, köşeleri çarpma gibi olumsuz durumlara karşı muhafaza eden bir etmendir. Balonlu naylon da ürünü komple sararak, dışarıdan gelen olumsuz etmenlere karşı korur.

Bu sayede gerek yurt içi, gerekse yurt dışında taşımak istediğiniz ürün herhangi bir zarar gelmeden ulaştırılabilir.