Misyonumuz

Akasya Ahşap kavaktan, ahşap ambalaja dek üretimde tüm işlemleri kendi gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilirlik, işlevsellik ve kaliteden vazgeçmeden, müşterileri memnuniyeti sağlamak temel misyonumuzdur.

Bunu sağlayabilmek araştırma ve geliştirme işlemleri her gün yapılmakta, Avrupa standartları ölçüsünde imalat gerçekleştirilmektedir. Böylece işlevsel ve tasarım harikası ürünlerin size takdim edilir.  Paydaş olarak kabul ettiği kişilerin en iyi sonuçları alarak, mutlu olması bizim temel ilkemizdir.

İnsani değerlerden ve çevreye olan saygısından asla vazgeçmeyen Akasya Ahşap, dinamik yapısıyla her gün ilerlemeyi sürdürmektedir. Sizlere en iyi hizmeti verebilme gayesiyle yola çıkan firma, daha olumlu sonuçları keşfedilmek için her gün çalışmaktadır.

İlkelerinden asla ödün vermeden imalat yapan Akasya, tüm tesisleriyle hem Türkiye, hem de yurt dışına hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Teknolojinin gelişmesinin farkında olan Akasya Ahşap, sektörüyle ilgili olan gelişmelere öncülük etme vizyonuna sahiptir. Bunları ürünlerini hızlı şekilde uygulayarak, en iyi çözüm önerilerini hedefler.

Bunları yerine getirmek için dinamik ekibi ile her gün araştırmalar yapılmakta, yapılan keşifler tecrübeli kadrolar ile kısa sürede hayata gerçekleştirilmektedir. Sadece tüm Türkiye’de değil, dünyaya da adından söz ettirmeyi bir ilke olarak kabul eden Akasya, bunun için devamlı yeni tesisleri hayata geçirir.

Bu sayede yeni talepler hızlı şekilde karşılanarak, istihdam için de bir olanak oluşturulur. Kalite değerlerinden asla ödün vermeyen Akasya Ahşap, paydaş kitlesinin işlerine katkı sağladığının farkındadır. Onlara ilerleyen tarihlerde de modern ve gelişmiş çözümler sunmak ilkelerimiz arasındadır. Bu kapsamda daha iyi sonuçlar alabilmeleri için, ham maddeler dâhil imalatlarımız kendimiz tarafından gerçekleştirilir.

Disiplinli, dikkatli ve kontrollü bir üretim gerçekleştiren Akasya, tüm bunların yanı sıra çevreye ve doğaya da saygılıdır.  Bu bağlamda zarar verecek hiçbir işlem yapılmaz.