Hakkımızda

Kaliteli hizmet ve ürünleri ile sektöründe öncüler arasında bulunan Akasya Ahşap, ürünlerini gelişen sanayi ve teknoloji standartları çerçevesinde imal etmektedir. Her zaman en iyi çözümleri almanız için çalışan firmamız, ar-ge çalışmalarına büyük bir değer vermektedir.

Bunun için sürekli yeni tesisler açan Akasya Ahşap, Şubat 2021 tarihinde Ankara’da bulunan tesisini açarak, bu bölgede de sağladığı kaliteli hizmetlere başlamıştır. Sürekli olarak genişlemeyi kendisine ilke olarak edinen firmamız, ham madde çalışmalarına büyük bir önem göstermektedir.

Avrupa standartları ölçüsünde hizmet veren firmamız, alanında gerekli tüm sertifikaları bulundurmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler şöyledir;

 1. Ahşap Ambalaj Sandık İmalatı
 2. ISPM-15 Isıl İşlem Uygulaması
 3. Ahşap Ambalaj Aksesuarları
 4. Palet ve Özel Palet Üretimi
 5. Yerinde Ambalajlama
 6. Kontraplak Üretimi
 7. Ahşap Ev Üretimi

Faaliyetlerine 2010’dan bu yana hız kesmeden devam eden firmamız, en kaliteli ve dayanıklı sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Dayanıklı Ahşap Ambalaj Sandık İmalatı

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet veren Akasya Ahşap, kendi imal ettiği ahşap ambalaj sandıkları ihtiyacınıza yönelik üreterek, size en iyi çözüm önerilerini sunmaktadır. Uzun yıllar kullanmanız için tasarladığımız ürünlerimizden bazıları,

 1. Ahşap Sandık,
 2. Kontraplak Sandık,
 3. OSB Sandık,
 4. Özel Tasarım Ahşap Ambalaj,
 5. ISPM 15 İhracat Sandığı,

Şeklindedir. Alanında öncü olarak hizmet veren firmamız, kısa sürede kaliteli sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Kaliteli ISPM-15 Isıl İşlem Uygulaması

Alanında modern ısıl işlemler uygulayan Akasya Ahşap, böylece çürüme ve böceklenme gibi durumlara etkili bir son getirmektedir. Fırınlama işlemleri kendi imalat alanlarımızda gerçekleştirilir. Firmamız, Türkiye’de üç ısıl işlem fırını bulunan şirket olmanın gururunu yaşamaktadır.

Ekstra güvenliği sağlamak için ring çiviler kullanan Akasya Ahşap, böylece güvenilir sonuçlar sunar. Üretim için seçtiğimiz ham maddeler dayanıklı olup, IPPC damgaları da yer almaktadır. Avrupa, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri gibi uzak bölgelere sorunsuzca teslimat yapmanız böylece sağlanır.

Üretim kadromuzun dikkatli ve disiplinli bir şekilde çalışmasıyla ortaya çıkan ISPM, sizlere kısa sürede kusursuz şekilde teslim edilir. Böylece işinizin yavaşlamasına neden olunmaz.

Ahşap Ambalaj Aksesuarları

Türkiye’de orman ürünleri imalatında öne çıkan firmamız hem yurt içi, hem de yurt dışından ürün teminatını kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ahşap ürünlerde güvenliği ve dayanıklılığı arttırmak için aksesuarlar da üreten firmamız bu anlamda,

 1. Kelebek Kilit,
 2. Taşıma Kulpu,
 3. Köşebent Köpük,
 4. Balonlu Naylon,
 5. Menteşe,

Gibi seçenekleri sizlere sunar.

Palet ve Özel Palet Üretimi

Ürünlerinizi daha kolay nakledebilmeniz için profesyonel çözüm önerileri sunan Akasya Ahşap, palet ve özel paletler ile aradığınız dayanıklılıkta seçeneklere sahiptir. Bunlar özel olarak üretilmekte olup, kısa sürede tarafınıza teslim edilir.

Forkliftler tarafından hiçbir problem yaşanmadan kaldırılabilen ürünlerimiz, böylece ürünleri pratik bir şekilde taşıma imkânı sunar. Yer tasarrufu sağlayan özel tasarımlarıyla, size daha iyi sonuçlar getirir.

Yerinde Ambalajlama

Akasya Ahşap yurt dışı ve deniz aşırı yapacağınız ürün teslimatlarında, ürünlerin bozulmaması ve zarara uğramaması için yerinde ambalaj hizmeti sunar. Kullandığımız alüminyum bariyer folyo üç katmanlı yapıya sahip olup, böylece yol ne kadar uzun olursa olsun terleme, korozyon gibi istenmeyen durumları önlemektedir. Size özel yapılan üretimlerle en iyi sonucu almanız sağlanır.

Kontraplak Üretimi

Mobilyalardan inşaat sektörüne kadar geniş bir kullanım bulan kontraplak, her sektörde farklı amaçlara yönelik kullanılmaktadır. Akasya Ahşap kaliteden ödün vermeden yaptığı üretimler sonucunda, size dengeyi en iyi sağlayan, dayanıklı ürünler sunar.